logo
5. a 6. června 2019 | Výstaviště Brno
REGISTRUJTE SE

 

Prodej vstupenek od 31.1.2019

 

Předprodej vstupenek bude od 31.1.2019.

Veletržní město

Mezinárodní strojírenský veletrh, který k životu města patří už od roku 1959, každoročně měnil Brno na kosmopolitní metropoli plnou cizinců, technologických novinek i spotřebitelského zboží, za kterým proudily na brněnské výstaviště statisíce návštěvníků.

Prestiž

Prestiž Mezinárodnímu strojírenskému veletrhu zůstala,dnes je však především odbornou platformou pro setkávání nejvlivnějších postav středoevropského i světového strojírenství. Proč by ale Brno nemohlo veletržním svátkem žít jako kdysi?

 

Brno Fair City

Město Brno a společnost Veletrhy Brno přicházejí s projektem, který připomíná dobu, kdy strojírenským veletrhem žilo celé město a pro návštěvníky, vystavovatele i Brňany bylo nabité ruchem a aktivitami.

Hrdost a tradice

BRNO FAIR CITY má za cíl vzbudit v Brňanech hrdost a tradici strojírenského veletrhu, který víc jak půlstoletí přispívá k jeho prosperitě a slávě. Návštěvníkům a vystavovatelům pak má usnadnit přístup ke všemu, co Brno nabízí, a přitáhnout je z hotelových pokojů do živoucího centra města.

 

facebook            twitter       twitter        twitter

 

#upgradeyourcity

Stáhněte si mobilní aplikaci

 

Stáhněte si aplikaci BVV Trade Fairs a mějte program a podrobnosti o veletrhu přehledně v mobilním zařízení. Díky aplikaci si můžete sjednat rychle a pohodlně schůzku s vystavovateli.
Top