logo
25. a 26. dubna 2018 | Výstaviště Brno

Představte vaše technologie, vize a řešení tem, kteří budou rozhodovat o jejich zapojení do života lidí. At jste nadnárodní společnost nebo lokální vizionářská firma, na veletrhu nejlépe ukážete své produkty tem, kteří o ně skutečně mají zájem.

Načerpejte inspiraci jak budovat moderní město, obec, nebo jimi vlastněné ci řízené organizace. Představte své projekty a získejte pro ně partnery. Na veletrhu URBIS potkáte lidi, kteří mají skvělé nápady a pomohou vám je uvést v život. Vybírejte z široké nabídky konkrétních řešení, díky kterým bude vaše město či obec příjemnějším místem k životu.

Máte skvelý nápad, jak zlepšit život ve mestech? Chcete jej ukázat potenciálním zákazníkum nebo investorum? Nebo hledáte inspiraci a prostor pro sdílení nápadu s dalšími kreativními lidmi? Brno je město s výjimečným inovativním potenciálem, který se protíná na veletrhu URBIS.

Práve vy jste uživateli chytrých rešení, které koncept Smart city prináší. Jak bude vypadat náš život v budoucnosti? Jak se chytré technologie promítnou do mest, mestecek nebo vesnic, ve kterých žijete? Prijdte se podívat.

Top