logo
5. a 6. června 2019 | Výstaviště Brno
REGISTRUJTE SE

 

Prodej vstupenek od 31.1.2019

 

První den třídenního programu predstaví špicky v oblasti transformace měst a jejich správy. O zkušenosti se podělí světově uznávaný urbanista a architekt Ulrik Nielsen či například hlavní architekt chytré Vídně Thomas Madreiter. Prostor dostanou i zástupci mest, kteří jsou lídry v projektech H2020 zaměřených na smart city. Nebude chybět ani prezentace chytrých měst z asociace Eurocities.

Druhý den přinese program středoevropského rozměru, v jehož rámci se představí zástupci z každého státu Visegradské čtyřky, dále z Rakouska, Slovinska, Chorvatska, Rumunska, Litvy, Lotyšska a Estonska. Pozitivní příklady úspešných projektů mají být inspirací pro představitele měst a obcí k hledání a zavádění vlastních řešení Smart City.

Třetí den odstartuje půldenní program zaměřený na vyhledávání talentů a inovativních firem. Prezentovat se budou start-upy a závěrem dne bude vyhlášení výsledků Urbis hackathonu.

 

facebook            twitter       twitter        twitter

 

#upgradeyourcity

Stáhněte si mobilní aplikaci

 

Stáhněte si aplikaci BVV Trade Fairs a mějte program a podrobnosti o veletrhu přehledně v mobilním zařízení. Díky aplikaci si můžete sjednat rychle a pohodlně schůzku s vystavovateli.
Top